FAQ

Zde v on-line formuláři za zvýhodněnou cenu (do 31. 12. 2022 za 1 000 Kč; od 1. 1. 2023 za 1 200 Kč) nebo na místě (za 1 400 Kč). Lékaři do 35 let mají slevu 50 %.

Hromadné přihlášení účastníků s vámi rádi vyřešíme individuálně, a to včetně zajištění ubytování a dalších služeb. Kontaktujte prosím paní Elišku Pančochovou (registrace@solen.cz;  +420 607 190 210), která vám poskytne více informací.

Nemusí. O výši registračního poplatku rozhoduje datum registrace, nikoliv datum Vaší platby. Stačí se vždy do uvedeného termínu přihlásit, fakturu můžete zaplatit později.

Fakturu za zaplacení poplatku a dalších služeb zasíláme na e-mail uvedený při registraci zhruba měsíc před konáním akce. Proč ne dříve? Registrační poplatek je nevratný, a pokud byste museli svou účast do této doby z nějakého důvodu zrušit, nic vás to nestojí.

Pokud své ČLK ID neznáte, můžete ho vyhledat ZDE. My pak zajistíme, aby vám byly zasloužené kredity připsány.

V případě nepříznivé epidemické situace akce proběhne ve stejném termínu on-line formou. Registrační poplatek bude automaticky převeden na on-line variantu kongresu. Poplatky za doprovodné služby budou zrušeny.

Certifikáty rozesíláme on-line nejpozději do 14 dnů po skončení akce na e-mail uvedený při registraci.

Modul: FAQ